İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Sörfgiller’den “yeniden” Merhaba

Yıllardır bir öyle bir böyle deneye deneye devam ettirdiğimiz “Sörfgiller” projesi, bu sene itibariyle artık yeni ve olması gereken düzenine geçiyor. Türkiye’nin sörf veri tabanı olma çabamıza güçlenen ekibimizle eskisinden daha istikrarlı olarak devam edeceğiz.

Sorfgiller.com’da Türkiye ve dünyadan sörf merkezleri ile ilgili iletişim bilgilerine ulaşabilecek. Farklı sörf noktaları ile ilgili güncel bilgiler ve seyahat önerileri alabileceksiniz.

Sadece sörf yapanlar değil, sörfe başlamak isteyenler için de faydalı bilgileri uzun yıllar sörfle uğraşmış ve hala uğraşan ekibimizle hazırlıyoruz.

Sörf Okulu Ara

Yeni Sörf Okulu Arama motorumuzu devreye soktuk. Almak istediğiniz hizmeti ve sörf dalını girerek size en yakın ya da en uygun sörf okulu ile direkt irtibata geçmeniz mümkün. Sorfgiller.com olarak bu arama ve iletişim hizmetlerinden hiç bir ücret talep etmemekteyiz. Öncelikli amacımız hiç sörf bilmeyen ya da yeni sörfe başlayanların en hızlı ve sağlıklı bilgiye ulaşmalarını sağlamalarıdır. Eğer siz de sörf merkezinizi ya da sörf dükkanınızı veri tabanımıza dahil etmek isterseniz info@sorfgiller.com adresine mail atıp Arama Motoru Ekleme formumuzu talep edebilirsiniz.

Haberler

Sörf sporları ile hali hazırda haşır neşir olanlar için de bilgi ve haberlerimizi içeriklerle sunmaya devam edeceğiz.

Rüzgar Var Mı?

Her sörfgilin mutlaka uğradığı hava ve rüzgar durumuna baktığı windfinder.com sitesinden 3 sörf noktasına direkt sitemiz üzerinden ulaşabilmeleri için Rüzgar Var Mı? menümüzü aktif ettik.

YouTube

Arkadaşlar kanalımıza Hoşgeldiniz 🙂 Sörfgiller YouTube kanalımız da aktif hale getirildi ve içerik üretimlerine başlandı. Bilgi amaçlı videolar yanısıra, canlı yayınlar ve sürpriz Vlog’lar ile YouTuber Surfer kervanına katılmaya hazırız!

Sörf Noktaları

Yakın zamanda aktif olacak Sörf Noktaları menümüzde Türkiye ve Dünya’dan sörf noktaları ile ilgili seyahat yazıları paylaşacağız. Siz de kendi sörf noktanızı tanıtmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. info@sorfgiller.com

Yeniden başlangıç itibariyle gelişmeler bunlar. Daha fazlası için bizi web sitemiz ve sosyal medya hesaplarımız üzerinden takip edebilirsiniz.

Görüşmek üzere 🤙🏻